İddaa Kupon Sorgulama

İddaa Kupon Sorgulama

İddaa’da yaptığınız kuponların sonucunu öğrenmek için artık iddaa bayilerine kadar gitmenize gerek yok. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte kuponları artık internet üzerinden de sorgulatabiliyorsunuz. İnternet üzerinden kupon sorgulamak oldukça basit ve kullanışlıdır. Sadece kuponunuzun üzerinde bulunan 30 haneli kupon numarası ile kupon sorgulama işlemini hızlı bir şekilde yapabilir, kuponunuza ikramiye çıkıp çıkmadığını, çıktıysa da kazandığınız ikramiyenin tutarını internet aracılığıyla öğrenebilirsiniz. Ayrıca Süperbahis gibi bazı büyük sitelerde de bu tarz işlemler için giriş yapabilirsiniz.

İddaa Kupon Sorgulama
İddaa Kupon Sorgulama

İddaa Kupon Sorgulama Nasıl Yapılır?

İddaa kupon sorgulama işlemleri, İddaa’nın resmî internet sitesi üzerinden kolayca yapılabilir. Diğer internet sitelerinden, sadece o site üzerinden oynadığınız sanal iddaa kuponlarının sorgulama işlemlerini yapabilirsiniz. İddaa’nın resmî internet sitesi olan iddaa.com üzerinden de bayilerde oynadığınız kuponların sorgulama işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Eskiden kupon sorgulama işlemleri için herhangi bir üyelik oluşturmanız gerekmezken günümüzde kupon sorgulama işlemleri yapabilmek için iddaa.com üyeliği oluşturmanız gerekiyor. Üyelik oluşturmak ücretsiz ve oldukça kolaydır. Sadece saniyeler içerisinde kendi iddaa.com üyeliğinizi oluşturabilir, kupon sorgulama işlemlerini kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

İnternet Üzerinden İddaa Kupon Sorgulama Ücretli Mi?

İddaa’nın resmî internet sitesi iddaa.com üzerinden yapacağınız kupon sorgulama işlemleri için tarafınızdan herhangi bir ücret talep edilmez. İnternet sitesine girip üyeliğini oluşturduktan sonra menüde bulunan kupon sorgulama bölümünden kupon sorgulama işlemlerini ücretsiz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Herhangi bir kupon limiti bulunmadığı için tüm kuponlarınızı sorgulatabilirsiniz. Sorgulama işlemleri, kuponun altında bulunan 30 haneli kupon barkod numarası ile yapılır. Barkod numaranızı kupon sorgulama bölümüne girip sorgulama butonuna bastığınızda kuponunuzun kazanıp kazanmadığı, kazandığı ikramiye tutarı ve kuponun hangi bayiden oynandığı ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Kuponum Beklemede Görünüyor, Neden?

Müsabakalar tamamlanınca, sonuçlar geçerli resmî futbol kurullarına gönderilir ve kurullar tarafınca skor denetlenir. Eğer skor doğruysa resmî kuruluş maç sonucunu geçerli kılıp onaylar. Bu işlem genellikle en erken maç saatinden 1-2 saat sonra, en geç ise 8-10 saat sonra yapılmaktadır. Kuponunuzdaki maçlar tamamlandığı, ancak maçlar henüz resmî kuruluşlar tarafından onaylanmadığında kuponunuz beklemede olarak görünür. Kuponunuz bekleme statüsündeyken, kuponunuzdaki tüm maçlar gelse bile sonuçlar resmî kanallardan onaylanmadığı için kuponunuzdan herhangi bir ikramiye alamazsınız. Maç sonuçlarının onaylanmasının ardından sağlıklı bir kupon sorgulama işlemi yapabilirsiniz.

 Leave a Comment:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir